Universal Handlers’a Koç Holding’den “İyi Performans İle Yüksek Müşteri Memnuniyet Ödülü” | Haberler | Universal Handlers

Universal Handlers’a Koç Holding’den “İyi Performans İle Yüksek Müşteri Memnuniyet Ödülü”

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden Universal Handlers’ın da aralarında bulunduğu, Koç Holding’e hizmet veren tedarikçilerin katıldığı 6. Çözüm Ortakları Zirvesi 25 Ekim Çarşamba günü Ataşehir Sheraton Otel’de gerçekleşti.

Zirve’nin sonunda gerçekleşen Ödül Töreninde Universal Handlers “İyi Performans İle Yüksek Müşteri Memnuniyeti Ödülü”ne layık görüldü.

Ödülü ZER A.Ş. Genel Müdürü Aykut Özüner ve Koç Holding Otomotiv Grup Başkanı Cenk Çimen’den Universal Handlers adına Satış Müdürü Sinan Keskin aldı.

Universal Handlers’ın 10 yılı aşkın süredir hizmet verdiği tüm Koç Holding grup şirketleri tarafından gerçekleştirilen oylama ile almaya hak kazandığı bu ödül, Koç Holding’den alınan ikinci ödül – Universal Handlers 2015 yılında düzenlenen Zirve’de de  “İşbirliği’nde 10. Yıl” ödülünü almıştı.

Universal Handlers, 15 yıldır üstün hizmet anlayışıyla faaliyet gösterdiği istif makinaları kiralama sektöründeki öncü ve güvenilir yerini bir kez daha, Türkiye’nin en büyük Holding’lerinden biri olan Koç Holding tarafından teyit etmiş oldu.